LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 108 (6x18) |
| Boyutlar | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Ağırlık | 27,8 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 39,55V | 37.12V | 39,78V | 37,36V | 40.00V | 37,59V | 40,22V | 37,83V | 40,44V | 38.06V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31,29V | 33,51V | 31,50V | 33,71V | 31,71V | 33,91V | 31,91V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %22,03 | %22,26 | %22,48 | %22,71 | %22,93 | |||||
STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25ºC, AM1.5G
NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20ºC, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,14 | %23,37 | %23,61 | %23,84 | %24,08 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,34 | %25,60 | %25,86 | %26,12 | %26,37 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,54 | %27,82 | %28,11 | %28,39 | %28,67 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 34 |
| Konteyner başına palet sayısı | 24 |
| Konteyner başına parça sayısı | 816 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com