LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 144 (6x24) |
| Boyutlar | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Ağırlık | 31,5 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 51.41V | 48,69V | 51,55V | 48,82V | 51,68V | 48,96V | 51,81V | 49.09V | 51,94V | 49,23V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 42,41V | 39,36V | 42,56V | 39,51V | 42,71V | 39,66V | 42,86V | 39,80V | 43.00V | 39,95V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %22,07 | %22,26 | %22,45 | %22,65 | %22,84 | |||||
STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25ºC, AM1.5G
NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20ºC, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,17 | %23,37 | %23,57 | %23,78 | %23,98 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,37 | %25,60 | %25,82 | %26,04 | %26,27 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,58 | %27,82 | %28,07 | %28,31 | %28,55 |
| Konteyner | 20'GP | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 36 | 36 |
| Konteyner başına palet sayısı | 5 | 20 |
| Konteyner başına parça sayısı | 180 | 720 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com