LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 120 (6x20) |
| Boyutlar | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Ağırlık | 35,0 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 43,75V | 41.13V | 43,96V | 41,33V | 44,16V | 41,52V | 44,37V | 41,71V | 44,57V | 41,90V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 36.21V | 33,98V | 36,44V | 34.20V | 36,67V | 34,41V | 36,90V | 34,62V | 37.12V | 34,83V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %21,91 | %22,08 | %22,26 | %22,44 | %22,61 | |||||
STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25ºC, AM1.5G
NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20ºC, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,00 | %23,19 | %23,37 | %23,56 | %23,74 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,19 | %25,40 | %25,60 | %25,80 | %26,01 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,38 | %27,60 | %27,83 | %28,05 | %28,27 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 32 |
| Konteyner başına palet sayısı | 18 |
| Konteyner başına parça sayısı | 576 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 35A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0.30%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,24%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com