| ELEKTRİK PROJESİ | PARAMETRELER | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum güç | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimum çalışma voltajı | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimum çalışma akımı | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Açık devre gerilimi | Ses(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kısa devre akımı | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modül çalışma sıcaklığı aralığı | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimum sistem voltajı | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimum sigorta akımı | A | 25 | |||
| Güç tolerans aralığı | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standart test koşulları): Ön ışınlama 1000 W/m², Hücre sıcaklığı 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Hücrenin nominal çalışma sıcaklığı | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimum güç sıcaklık katsayısı | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Açık devre gerilimi sıcaklık katsayısı | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Kısa devre akımı sıcaklık katsayısı | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Güvenlik seviyesi | II. Sınıf |
| Ürün garantisi | 12 yıllık ürün malzemeleri ve teknolojisi deneyimi |
| Güç garantisi | 25 yıllık doğrusal güç çıkışı |
| *İlk yıldaki azalma %2'dir. Takip eden yıldan itibaren yıllık düşüş oranı %0,5'in altına düşüyor. Modülün gücü 25. yılda %80'den az değil. | |
| Hücre tipi | TOPCon hücresi 182×91mm |
| Hücre düzenlemesi | 144 adet (12×12) |
| Modül boyutu | 2260x1219x2.7mm |
| Modül ağırlığı | 7,44 kg |
| Bağlantı kutusu | IP68 koruma sınıfı |
| Çıkış kablosu | 4 mm², 500 mm kablo ağı uzunluğu. Kablo uzunluğu özelleştirilebilir. |
| Bağlayıcı tipi | MC4 uyumluluğu |
| Çerçeve | Yok |
| Ön statik yük (kar basıncı) | 5400 Pa |
| Arka statik yük (rüzgar basıncı) | 2400 Pa |
| Toplu taşıma | Platform Kamyonu 13m | Platform Kamyonu 17,5 metre | Konteyner 20°C | Konteyner 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Boyut | 13m | 17,5 metre | 20°C | 40°C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Parça/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Toplam parça sayısı | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ambalaj boyutu (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maksimum güç (W) | Dönüşüm Verimliliği | Ağırlık | Ürün Garantisi | Güç Garantisi | Modül Boyutları | Hücre Dizilimi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x1219x2.7mm | 144 adet (12x12) |
| 500 510 520 530 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x1110x2.7mm | 132 adet (11x12) |
| 460 470 480 490 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x1020x2.7mm | 120 adet (10x12) |
| 410 420 430 440 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x918x2.7mm | 108 adet (9x12) |
| 360 370 380 390 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x825x2.7mm | 96 adet (8x12) |
| 320 330 340 350 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x735x2.7mm | 84 adet (7x12) |
| 270 280 290 300 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 2260x644x2.7mm | 72 adet (6x12) |
| 120 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 1545x425x2.7mm | 72 adet (6x12) |
| 200 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 1150x927x2.7mm | 54 adet (6x9) |
| 400 410 420 430 | %23,5 | 2,7 kg/m² | 12 yıl | 25 yıl | 1750x1150x2.7mm | 80 adet (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com