LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
SMBB Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 96 (6x16) |
| Boyutlar | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Ağırlık | 21,0 kg |
| Ön Cam | 3,2 mm kaplamalı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 34,71V | 32,54V | 34,96V | 32,78V | 35.20V | 33.03V | 35,43V | 33,28V | 35,67V | 33,52V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 29,35V | 27,50V | 29,57V | 27,72V | 29,79V | 27,95V | 30.00V | 28,17V | 30.21V | 28,39V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %21,77 | %22,02 | %22,27 | %22,52 | %22,65 | |||||
| STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25°C, AM1.5G NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20°C, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 36 |
| Konteyner başına palet sayısı | 26 |
| Konteyner başına parça sayısı | 936 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com