LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 156 (6x26) |
| Boyutlar | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Ağırlık | 34,8 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 55,64V | 52,67V | 55,75V | 52,78V | 55,87V | 52,89V | 55,98V | 52,99V | 56.09V | 53.10V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 46.03V | 42,73V | 46.16V | 42,86V | 46,29V | 42,99V | 46,42V | 43.11V | 46,55V | 43,24V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %22,18 | %22,36 | %22,54 | %22,72 | %22,90 | |||||
| STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25°C, AM1.5G NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20°C, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,29 | %23,48 | %23,66 | %23,85 | %24,04 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,51 | %25,71 | %25,92 | %26,12 | %26,33 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,73 | %27,95 | %28,17 | %28,40 | %28,62 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 34 |
| Konteyner başına palet sayısı | 16 |
| Konteyner başına parça sayısı | 544 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com