LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 132 (6x20) |
| Boyutlar | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Ağırlık | 33,8 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 48,75V | 45,70V | 48,94V | 45,91V | 49.13V | 46.12V | 49,32V | 46,33V | 49,50V | 46,54V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 40,82V | 38,29V | 40,99V | 38,47V | 41.16V | 38,65V | 41,33V | 38,83V | 41,50V | 39.01V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %22,40 | %22,58 | %22,77 | %22,95 | %23,14 | |||||
| STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25°C, AM1.5G NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20°C, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,52 | %23,71 | %23,91 | %24,10 | %24,29 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,76 | %25,97 | %26,18 | %26,40 | %26,61 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %28,00 | %28,23 | %28,46 | %28,69 | %28,92 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 34 |
| Konteyner başına palet sayısı | 20 |
| Konteyner başına parça sayısı | 680 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com