LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü HücreModül Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 132 (6x22) |
| Boyutlar | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Ağırlık | 38,5 kg |
| Ön / Arka Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 47,95V | 45,52V | 48,15V | 45,73V | 48,34V | 45,93V | 48,54V | 46.13V | 48,73V | 46,33V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 39,84V | 37,82V | 40.03V | 38.02V | 40,23V | 38,22V | 40,42V | 38,42V | 40,62V | 38,62V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %22,21 | %22,37 | %22,53 | %22,70 | %22,86 | |||||
| STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25°C, AM1.5G NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20°C, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %23,32 | %23,49 | %23,66 | %23,83 | %24,00 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,54 | %25,73 | %25,91 | %26,10 | %26,28 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,77 | %27,97 | %28,17 | %28,37 | %28,57 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 32 |
| Konteyner başına palet sayısı | 18 |
| Konteyner başına parça sayısı | 576 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 35A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0.30%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,24%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com