LECO N TİPİHücre Teknolojisi
SMBB Yarım Kesik Hücre Teknolojisi
Çift Yüzlü Hücre Modülü Teknolojileri
Mükemmel Anti-PID Düşük Kapak Performansı
Daha Az Sıcak Nokta Gölgeleme Etkisi
Daha Yüksek Güç Çıkışı, Daha Düşük BOS ve LCOE
● ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
● IEC61215/IEC61730 Standardı Kalite
● IEC61701/IEC62716 Tuz/Sis/Amonyak Testleri
| Güneş Pilleri | N tipi Mono |
| Hücre Sayısı | 96 (6x16) |
| Boyutlar | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Ağırlık | 24,0 kg |
| Ön Cam | 2,0 mm kaplamalı yarı temperli cam |
| Çerçeve | Eloksallı alüminyum alaşımı (güçlendirilmiş yüksek yük taşıma özelliği opsiyonel) |
| Bağlantı Kutusu | IP68 dereceli (3 baypas diyotu) |
| Çıkış Kabloları | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluk özelleştirilebilir. | |
| Bağlayıcılar | Mc4 uyumlu |
| Mekanik yük testi | Ön 5400 Pa / Arka 2400 Pa |
| GÜÇ SINIFI | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güç (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 34,49V | 32,33V | 34,74V | 32,58V | 34,97V | 32,82V | 35.21V | 33.07V | 35,45V | 35,68V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Maksimum güçteki gerilim (Vmpp) | 29,43V | 27,57V | 29,65V | 27,80V | 29,87V | 28.02V | 30.08V | 28,24V | 30,29V | 28,46V |
| Mevcut Maksimum Güç (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODÜL VERİMLİLİĞİ (%) | %21,77 | %22,02 | %22,27 | %22,52 | %22,77 | |||||
| STC: Işınım 1000W/m², hücre sıcaklığı 25°C, AM1.5G NMOT: Işınım 800 W/m², ortam sıcaklığı 20°C, rüzgar hızı 1 m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arka Kazanç | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güç (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %22,86 | %23,12 | %23,38 | %23,65 | %23,91 | |
| %15 | Maksimum güç (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %25,04 | %25,32 | %25,61 | %25,90 | %26,19 | |
| %25 | Maksimum Güç (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Modül Verimliliği STC (%) | %27,21 | %27,53 | %27,84 | %28,15 | %28,46 |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına parça sayısı | 36 |
| Konteyner başına palet sayısı | 26 |
| Konteyner başına parça sayısı | 936 |
| Çalışma Modülü Sıcaklığı | -40℃ ile +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seri Sigorta Değeri | 30A |
| Güç Toleransı | 0/+5W |
| Nominal Çalışma Sıcaklığı (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax'ın Sıcaklık Katsayısı | -0,29%/℃ |
| Voc'nin Sıcaklık Katsayısı | -0,25%/℃ |
| Isc'nin Sıcaklık Katsayısı | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-posta: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Bölgesi, Nantong Şehri, Çin
www.alifesolar.com